Прекрасна можливість отримати освіту за кордоном

Здобути освіту за кордоном мріє кожен старшокласник. На методичних заняттях представники різних компаній розповідають дітям про переваги закордонного навчання. Зараз дуже актуальна освіта в Польщі https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi, так як вона доступна для кожного українця. Головними аспектами, які можна виділити, є:

  • нові можливості;
  • нові знайомства і зв’язки;
  • розвинена інфраструктура країни;
  • величезна кількість пропонованих спеціальностей;
  • можливість отримати безкоштовну освіту за кордоном.

Перш за все, необхідно визначитися з напрямком. На території польських ВНЗ можна отримати технічну, юридичну, медичну, економічну та навіть кулінарну освіту. Кожен університет щорічно відкриває нові факультети і пропонує нові спеціальності, одну з яких можете знайти і ви. Більш докладно про те, як здобути освіту в Польщі вам розкажуть співробітники проекту Моя едукація.

Класифікація ВНЗ за кордоном та в Польщі

Система освіти в Польщі дуже проста. Спочатку абітурієнт вступає на перший курс навчального закладу, де навчається 4 роки. Далі він може забрати диплом бакалавра і відправитися на пошуки роботи, або ж продовжити навчання і поступити на магістратуру за кордоном https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom. За таким же принципом працюють всі вітчизняні університети.

Медичну освіту в Польщі можна отримати лише в дев’яти навчальних закладах, основними з яких є: Варшавський, Гданський, Сілезький і Лодзинский медичні університети. Також стати медичним фахівцем можна в Познані, Катовіце і Щетині. Важливо відзначити, що медичні факультети мають неподільну магістратуру і інтернатуру, а отриманий студентом диплом має силу в навіть таких країнах, як Австралія і Канада. Повний список університетів, де можна здобути вищу освіту в Польщі, ви знайдете на офіційному сайті компанії Моя едукація.

Отримати юридичну освіту за кордоном можна не тільки в державних, а й у приватних ВНЗ, причому останні в деяких випадках будуть більш вигідні. Наприклад, варшавський Університет управління і права ім. Е. Ходковськой славиться наявністю спеціального кар’єрного центру, в якому представники установи сприяють пошуку роботи для студентів. У межах навчального закладу відкрито досить багато факультетів, серед яких: управління, право, адміністрація і психологія.

Приватні університети відрізняються лояльними розцінками і хорошою репутацією. Однак в список найпрестижніших ВНЗ входять державні навчальні заклади.

Розцінки на навчання в польських університетах

Навчання в Польщі є чудовою нагодою отримати якісну європейську освіту і знайти перспективну роботу. Для багатьох вітчизняних абітурієнтів така можливість здається казкою і нереальним сном, але вступити в іноземний ВНЗ може абсолютно будь-яка людина.

Як вступити до польського університету

Стати студентом польського навчального закладу може будь-який абітурієнт, який отримав повну або базову середню освіту. У першому випадку абітурієнт може розглядати будь-які польські університети, в другому – профільні коледжі та училища. Навчання в Польщі після 9 класу допоможе молодим людям освоїтися в країні і вивчити місцеву мову. Для зміцнення мовних знань пропонуються спеціальні інтенсивні курси, які тривають всього кілька місяців.

Для надходження в польський університет абітурієнт повинен представити необхідні документи (паспорти, свідоцтво про народження, медичні довідки, фотографії та інше). Далі приймальна комісія розглядає написану абітурієнтом заяву і протягом деякого часу дає відповідь. Найчастіше доводиться чекати лише тим, хто бажає взяти участь у конкурсі і пройти безкоштовне навчання без карти поляка. Така можливість надається найбільш тямущим і цілеспрямованим студентам. Як проходить навчання в Польщі, вам розкажуть представники компанії Mojaedukacja. Ви дізнаєтеся всі переваги та можливі нюанси вступу.

Цінова політика польських університетів

Вартість навчання в Польщі залежить від таких факторів, як форма навчання, факультет і спеціальність. У кожного ВНЗ діє індивідуальна цінова політика, яка може мінятися кожен навчальний рік.

Державні університети вважаються найпрестижнішими. Випускники таких закладів швидко знаходять роботу і часто переводяться в інші країни. Безкоштовне навчання в Польщі для українців, про який вам розкажуть співробітники міжнародного проекту Mojaedukacja, можливе для будь-якого вітчизняного студента.

Найбільш доступними є приватні університети. Такі заклади можна знайти в Варшаві, Гданську, Кракові та Катовіце. Також ці ВНЗ передбачають безкоштовну освіту в Польщі. Цю можливість можуть отримати ті студенти, які виграють грант або щорічний конкурс.

Що стосується напряму, то найбільш доступними є економічні, математичні і педагогічні спеціальності. Трохи дорожче обходиться навчання на таких факультетах, як «Енергетика та ядерна хімія», «Факультет управління бізнесом» і «наноінженерії». Найдорожчими є медичні та юридичні спеціальності.

Важливо відзначити, що ціна на навчання ніяк не відбивається на отриманих знаннях і системі освіти. Навіть безкоштовне навчання в Польщі перетворює абітурієнтів в кандидатів наук, дослідників і державних чиновників.