.

Потрібно використовувати будь-яку можливість добре заробити. Саме тому наразі є дуже актуальним пошук роботи в Європі, у тому числі в Польщі. Якщо ви отримаєте від роботодавців запрошення, аби працювати, ваше працевлаштування буде офіційним. Легально працювати вигідно усім – вам, адже будуть виплачувати зарплатню, вказану у контракті, та роботодавцю, який не порушує закон. Ми розповімо про роботу в Польщі для жінок, для дівчат, а також зупинимося на вакансіях для чоловіків. Також підкажемо, як знайти добре оплачувану роботу в Польщі на заводі, на складах та в інших місцях. Все це будуть офіційні пропозиції від роботодавців. І поговоримо про те, де краще шукати таку роботу, які умови пропонують та якою буде зарплатня.

Як обрати вакансію?

Вакансії на роботу в ПольщіПрацевлаштування для жінок. Насправді, дуже багато у виборі роботи за кордоном залежить від статі. Для початку давайте визначимося, яка робота в Польщі для жінок підійде найкраще. Наприклад, тут ви можете обрати собі найкращу вакансію: https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-zhinok. Вам може підійти робота покоївкою, нянею, гідом, хатньою працівницею, медсестрою, косметологом, пакувальницею, тощо. Можна обрати працевлаштування в Польщі, яке передбачає збір ягід (полуниці, малини), грибів або яблук. Зазвичай така робота є сезонною, тобто вас будуть запрошувати на зиму, на літо, на осінь або на весну. Про оплату такої праці поговоримо окремо.

Працевлаштування для дівчат. Якщо ж вам необхідна робота в Польщі для дівчат, тоді звідси можете обрати для себе одну з хороших вакансій: https://visa-pro.com.ua/stat/dlya-divchat. Зокрема, ви можете збирати урожай або працювати стаціонарно – наприклад, плести квіти, працювати масажистом, медсестрою, пекарем тощо. Це теж один із хороших способів заробітку.

Працевлаштування для чоловіків. Багато свіжих вакансії пропонують і для чоловіків. А саме: це робота в Польщі на заводі, на будівництві, на фурі, на СТО, на залізниці. В основному, кінцевий заробіток буде залежати від того, скільки годин на добу ви готові працювати. А також від вашої кваліфікації. Адже пропонується як проста робота по контракту без знання мови, так і більш кваліфікована праця.

Умови праці + оплата

Щоб вам можна було легко обрати одну з вказаних вище вакансій, необхідно звернутися до кадрової агенції. Тут зможуть не тільки допомогти обрати вакансію, подати документи на робочу візу в Польщу, а й зорієнтувати з умовами праці, її оплатою. Наприклад, робота в Польщі на заводі буде оплачуватись погодинно: https://visa-pro.com.ua/job/na-zavodi/. Орієнтуйтеся на 8-12 зл/год. Робота в Польщі для жінок, для дівчат в основному оплачується або погодинно, або за кількість зібраного урожаю, якщо ви будете працювати в сільському господарстві. В основному, це 1,5-4 зл/кг, а місячний заробіток буде залежати від вас.