Здавалося б, ще вчора з майбутнім чоловіком обирали можливість втікти від усього світу та провести кілька годин або днів на самоті, а вже сьогодні ваше маленьке чадо не дає спокою і постійно вимагає уваги від батьків. Мати дитину, про яку ви так мріяли зі своєю половинкою, виявилось не так вже й райдужно. Багато питань, серед яких і обрання й купівля одягу як для літа,так і для зимового періоду, звели на нівець усі переконання про слухняну дитину та спокій й тишу в хаті. Вже кілька років, як вінчальний наряд захований в найдальший кут шафи, і прийшла пора вибирати одяг не для себе, а для малюка. Але принципи цього процесу мають свою специфіку.

У магазині zarinka.net величезна різноманітність дитячого одягу. Якщо дитина вже може сама вибирати, то швидше за все попросить наряд як у дорослих, з такими модними написами (Діор, Армані), яскравих забарвлень. Та й батькам хочеться бачити своє чадо неповторним у всьому. Однак, краще подбати про практичність і зручність, пам’ятати, що сверхмодная дитячий одяг буде одягнена лише кілька разів, і не переплачувати за дизайнерські вишукування там, де вони не потрібні. А зекономлені кошти, можна витратити на іграшку. Вартість одягу повинна відповідати сімейному бюджету ще й для того, щоб не трапилися закиди на адресу малюка – Сторожней, порвеш, забрудниш!

Сучасний Дитячий одяг зроблений з якісних, часто синтетичних матеріалів, товщина яких може не відповідати теплозберігаючих властивостях. Часто, батьки прагнуть придбати товсту, дуту одежу, припускаючи, що тільки вона врятує від морозу. Тим більше, що іноді вона стає модною. Але це невірна передумова: одяг з вовни або утеплена ізософт хоч і тонкий, але теплий при цьому. Крім того, треба враховувати, в якому регіоні проживає сім’я, чи не буде дитині жарко.

Такий звичний нам з дитинства атрибут як шарф, зараз швидше за все небажаний. Він не так добре закриває шию, як коміри сучасних курток і комбінезонів і має неприємну особливість: перетягує горло дитини, порушує кровопостачання, що може привести до застуди.

Вибір кольору одягу для маленької людини зазвичай зводиться до того, що для хлопчиків орієнтуються на блакитний (або темні відтінки), а для дівчаток – на рожевий (світлі). Ця традиція, яка не має наукового обгрунтування, існує більше двохсот років і бере свій початок від указу Павла I, який нагороджував членів імператорської сім’ї орденами з самого народження. До нагород додавалися стрічки: для хлопчиків блакитні, для дівчаток рожеві.